«Живиця+ coV» – при короновірусних захворюваннях

Крім традиційного застосування «Живиці +» у випадках: травм, ран, опіків, суглобових і м’язових болів, інше, «Живиця + coV» може використовуватися для профілактики, полегшення перебігу та подолання наслідків covid-19.
Слід зазначити, що «Живиця + coV» не є противірусним лікарським засобом. «Живиця +» ефективно підвищує захисні можливості самої людини, в тому числі для подолання вірусних інфекційних захворювань. В цьому відношенні подібна до вітамінів. Застосування «Живиця + coV» не замінює звернення до лікаря й необхідності виконувати його вказівки.
  1. Рис. 1 –   Лімфовузли за вухом, під щелепами, шия, грудина. Основне застосування для мобілізації та збалансування роботи організму проти covid-19 та інших сезонних вірусних захворювань.
  2. Рис. 2 –   В ніс. Бажано разом з попереднім (рис. 1), але є люди, для кого це викликає дискомфорт, навіть алергію. Тоді можна зауважити, що коли під час захворювання зникає нюх, алергія зникає слідом. Алергіки знають, що їм треба контролювати і бути пильними.
  3. Рис. 3 –   Додатково для підтримки сил, проти втоми, сприяє загальній реабілітації організму.

Профілактика

(рис. 1, 2)
Невелику кількість мазі 1-2 рази на день (ввечері і вранці) намазати на зону лімфовузлів за вухами та під щелепами, всю шию, широко зону грудини, на слизову носа (глибоко, руки повинні бути чисті!).
Зменшує ризик випадково спіймати вірус. Що не скасовує необхідність дотримуватися запобіжних заходів.

Перші симптоми

(рис. 1, 2, 3)
Аналогічно профілактиці (рис. 1, 2). Плюс, хоча б, 1 раз в день (рис. 3) – намазати під коліно, в ліктьовий згин, зона пахових лімфовузлів. Краще на ніч або при перших суттєвих натяках на захворіння.
2-3 рази на день: Пирскаємо спирт в медичну маску (чи не медичну). Вдихаємо ротом пари спирту З маски, видихаємо носом ЗА маску. 10-15 разів. Обережно! Щоб не зробити опік слизової. Запобігає розвитку вірусу на поверхні дихальних шляхів (основний шлях потрапляння в організм).
Можливо на ранок або протягом 2-3 днів «перші» симптоми відступлять, не переходячи в більш важкий перебіг захворювання.

Перебіг хвороби середньої важкості

(рис. 1, 2, 3)
3-4 рази на день (рис. 1, 2) мазати зону лімфовузлів за вухами і під щелепою, всю шию, широко область грудини, на слизову носа (глибоко, руки повинні бути чисті!).
1-2 рази на день (рис. 3) мазати під коліно, в ліктьовий згин, зона пахових лімфовузлів.
Якщо важко дихати (постійний кашель, підозра на запалення легенів, інше) – дихати парами спирту кожні 3 години. При запаленні легенів утворюється піна, яка перешкоджає попаданню повітря в альвеоли. При зіткненні з парами спирту, бульбашки піни лопаються.

Наслідки, ускладнення

(рис. 1, 2)
Covid-19 може суттєво порушити баланс процесів життєдіяльності людини і викликати різні ускладнення.
Для відновлення балансу (незалежно від того, яке саме ускладнення) мажемо 2 рази в день (рис. 1, 2) зону лімфовузлів за вухами і під щелепою, всю шию, широко область грудини, на слизову носа (глибоко, руки повинні бути чисті !).
Мажемо й ту область, яка турбує (якщо внутрішні органи – проекцію на поверхню тіла) і зони лімфовузлів – найближчих до хворої області.

Загальні правила застосування «Живиці+»:

  • Наносити невелику кількість мазі – так, щоб мазь вбралася за 5-10 хвилин. З цією метою краще наносити на вологу шкіру, вологою рукою (змочити невеликою кількістю води).
  • Мазати в 2-3 рази ширше, ніж хвора область.
  • Наносити на чисту шкіру.
  • Не треба зберігати мазь в холодильнику.
Запитати (замовити) можна в мене в Фейсбуці.
Я намагаюся відповідати всім. Прохання: без зайвої ввічливості, щоб можна було відповісти, не перепитуючи кілька разів.
  1. Від кого ви отримали / дізналися про мазь «Живиця+»?
  2. Питання: Що турбує, які симптоми? Кого? Офіційний діагноз, яке лікування призначив лікар? Яке покращення хотіли б від Живиці? Все, що вважаєте важливим.
  3. Замовити: Кому замовляєте: собі, близьким? Скільки? Реквізити Нової пошти? ВІд чого? (п.2)
Повірте, простіше прочитати багато літер, чим перепитувати, здогадуватися і таке інше.
Позитивне мислення й справи – обов’язкові. Важко це перевірити, але Живиця не допомагає, якщо людина сама себе руйнує своїми думками й справами.
На етикетці написано:
Тим хто захищає та будує Нову Україну, хто своїми думками й справами прикрашає Життя.
Якщо ніщо з написаного не про Вас … може це нагода щось змінити в своєму Житті.
.