З давнини Живиця використовувалась для швидкого відновлення життєспроможності, загоєння ран, опіків, травм, переломів, розтягнень, натертостей, синців. Знімала втому, біль у м’язах та суглобах, поновлювала сили під час тривалих виснажливих навантажень, сприяла глибокому сну.

Зауважу, що мазь Живиці не є панацеєю у всіх випадках, але іноді вона може творити дива!

Вдячний всім патріотам, з ким звела доля, кожний – унікальна особистість і заслуговує на повагу! Завдячу лише двом Героям України – Яні Зінкевіч та Мем – Валентині Леонідівні Оліференко. Яна була першою, хто ефективно передав мазь живиці захисникам України на передову. Завдяки Яні я потрапив до Мем. За ті зусилля, яки вона поклала, щоб пояснити бійцям користь живиці, щоб мазь потрапила на передову саме тому, кому потрібна і багато іншого, моя вдячність їй немає меж! Мемчіку, велике дякую!!!

Відправляю Живицю безкоштовно в АТО/ООС. Вважаю, що найбільш ефективно мазь використовують медики. З досвіду друзів знаю , що однієї баночки (хоч якою маленькою вона не здається) часто вистачає на рік користування всією родиною. Це, враховуючи, що де хто з друзів займається боксом, тхеквондо (тож спортивних травм вистачає), а ще бувають опіки, зубний біль, укуси комах, інше. Медики краще врахують, кому і скільки потрібно.

Щодо безпосередньої відправки на передову, краще напишіть Мем (Валентина Леонідівна Оліференко ), вона краще орієнтується де і з ким разом ви знаходитесь. Якщо ви не знаєте її особисто, то дуже вірогідно, що у вас є надійні спільні друзі.