Дар Сонця

Це моє розуміння, зрозуміло, що ви маєте право на своє. Це розуміння допомагає мені збирати кращу живицю та покращувати технологію виготовлення мазі. Без цього розуміння живиця для мене була б тільки смолою.

Що таке Живиця?

Деякі рослини мовби накопичують, щоб передати, Дихання Життя – прану (санскр.), Нефеш (бібл.), яке йде від Сонця. Смола таких дерев отримала назву Живиці від слів Живити, Життя.

живиця

У цьому сенсі Живиця – скарб Сонячного Життя. Зібрана та виготовлена з належним розумінням мазь з живиці, іноді може творити дива.

Чи могли такі якості живиці залишитися без уваги?

Скам’яніла в геологічних процесах живиця стає бурштином. З давнини вважається, що бурштин корисно носити на шиї при деяких захворюваннях.

Вогонь Зороастра став від спалення смоли в чаші.

Із смоли дерев (живиці) роблять ладан.

У гірських селищах можна почути розповіді, як мольфар живицею рятував людей в безнадійних випадках.

Що каже наука?

Всеж, що каже наука? Сучасна наука мало цікавиться тим, що таке Життя.

Проте, якщо «подих життя» об’єктивно існує, повинні бути наукові свідчення, принаймі, факти, які пояснені не повністю, але можуть свідчити це поняття.

Зазначу, що суспільству більш до вподоби, щоб новітні досягнення науки були десь в далекому космосі або в глибинах мікросвіту. Незвичні явища поруч із звичним життям занадто розбурхують. Свідоцтва таких явищ краще поховати по швидше, як виникли, щоб не бентежили розум і спокій порядних громадян.

Ефект Кірліана

ефект Кірліана

У 1939 році Семен Давидович Кірліан, ремонтував електрообладнання в міській лікарні Краснодара, коли зіткнувся з явищем, яке дещо раніше вивчав Нікола Тесла, а на прикінці 19-го століття Наркевич-Йодко. Саме резонанс-трансформатор Тесла вдосконалений Кірліаном використовувався ним у «високочастотній фотографії». Метод на який він отримав авторське свідоцтво в 1949 році.

Напевно, ефект Кирліана не отримав би великої уваги, якби не ця фотографія. Кленовий лист давав коронарний світіння коронарного розряд як цілий, після того, як частина листа була відрізана.

Чому я вважаю цю фотографію справжньої? Може тому, що фотошопа ще не було?

Зараз апарати для газорязрядной фотографії за методом Кирліана комплектуються цифровими фотокамерами та численними комп’ютерними програмами по обробці зображення. Якщо раптом буде отримана «ненаукова» фотографія аури людини або рослини (точніше ефірного тіла – Линга Шаріра), то перш, ніж шукати пояснення явища, яке відповідає науковим уявленням про будову всесвіту, треба дослідити, а чи не є зображення результатом некоректної роботи програмного забезпечення. Зрозуміло, що таке дослідження ніколи не може бути до кінця переконливим.

Але Кірліан використовував фотоплівку. Світіння фіксувалося безпосередньо на фоточутливий шар. Якщо щось зафіксовано, то шукаємо цьому пояснення. Радянський винахідник, одружений з дочкою священика, дуже швидко став би ворогом народу і згнив в таборах, якби сфальсифікував дані на користь особливих властивостей живих об’єктів. Ймовірно, спочатку його дослідження сприймалися як наукове спростування релігійних поглядів про божественне походження всесвіту і людини.

С часом науково обгрунтованого пояснення цієї фотографії так і не з’явилось. Не зрозуміло, яке з відомих фізичних явищ, форм енергії чи матері могли б пояснити, що ж світиться як цілий лист, якщо частина листа відрізана. Тобто, якщо проаналізувати, який коронний розряд мали б давати якісь матеріальні залишки листа, то розряд мав бі інший характер.

За кілька десятилітть з’явилось дослідження, що при деякій умовах лист з відрізаним краєм НЕ буде світитися як цілий. На цьому пошуки науковго обгрунтування закінчилися. Як можна створити умови, що «незручний для соціалістичної науки» ефект не спостерігається, то його взагалі не існує.

Сучасні прилади по газоразрадной фотографії суттєво поліпшили якість фотографій.

Вони використовуються для аналізу геологічних зразків і для виявлення дефектів у виробах. У цих областях фотографії коронного світіння за методом Кирліана вважаються достовірними, їх результати мають наукове пояснення.

Але зйомка живих об’єктів вважається лише естетичними картинками, отриманими за допомогою комп’ютера, і не вимагає наукового пояснення. Та й що пояснювати? Майже таке коронарне світіння. Зовсім інше за характером? Так це ж живий об’єкт.

З 90-х років минулого століття апарати для газорязрядной фотозйомки за методом Кірліана, що використовують фотоплівку, більше не виробляються. З роками тих, хто пам’ятає свої власні експерименти в цій області, зафіксовані на фотоплівці або фотопапері, залишається все менше.

Ми всі добре знаємо, як фотографії, під час численних перетвореннь в комп’ютері, можуть далеко відійти від оригіналу. Проте як і раніше живі об’єкти дають абсолютно іншу якість коронарного розряду, ніж неживі.

Щось є особливе в живих об’єктах, можливо Подих Життя.

Корона Сонця

Повернемося до того, що Дихання Життя йде від Сонця.

Раніше корону Сонця можна було спостерігати лише під час сонячного затемнення. Зараз з’явилось спеціальне устаткування – коронографи, які дозволяють спостерігати сонячну корону поза часом затемнень, як на землі, так і в космосі.
Що ж такого цікавого в сонячній короні?

Температура і розмір..
Вікіпедія (Сонячна корона):
«Верхня межа корони Сонця досі не встановлена. Земля, як і інші планети [Солнецной системи], знаходиться всередині корони. Температура корони – біля мільйона [градусів] кельвінів. Від хромосфери температура підвищується до двох мільйонів [2 мільйонів градусів] на відстані близько 70 000 км від видимої поверхні Сонця [діаметр Сонця – більше 1 млн. км], і далі починає спадати, досягаючи біля Землі ста тисяч [градусів] кельвінів.

Проблема нагріву сонячної корони залишається невирішеною.»

Випромінювання корони Сонця біля поверхні Землі має високу температуру, але малу інтенсивність, і в значній мірі поглинається / розсіюється атмосферою планети.

Зазначу, що Вікіпедія говорить про світимість, але не про речовину корони.

Видиме світло відповідає температурі поверхні Сонця – близько 6 тис. градусів. Випромінювання, що відповідає 2 мільйонам градусів, знаходиться далеко за межами жорстких рентгенівськіх променів і може спостерігатися тільки спеціальними приладами.

А речовина корони Сонця?
Логічно було б сказати про іонізовані атоми. Але відомо, що іонізовані атоми, мають таку температуру (100 тисяч градусів), майже миттєво випроменять світло (фотон), і охолонуть.
Світло, будь електромагнітне випромінювання (тобто енергія), летить від Сонця до Землі 9,5 хвилин. Як сонячна корона біля Землі може одержувати енергію, щоб бути гарячішаю за поверхню Сонця в 15 разів?

Особливі властивості Сонця, що виходять за сучасне розуміння науки, мало займають увагу людей. Переважні очікування людини від ближнього Космосу – щоб іоносфера не погіршувала якість мобільного зв’язку, навігації та інших корисних речей.

Науковим фактом лишається те, що ми живемо у величному, що йде від Сонця. Можливо, сонячна корона має істотне значення для виникнення та існування свідомого життя на Землі. Це питання залишається для наукового дослідження в майбутньому, можливо не занадто віддаленому.

Поки ж, існування корони Сонця лишає можливість існуванню поняття Дихання Життя, яке йде від Сонця. Разом з тим, лишаючись послідовними, згадаємо, що стародавні уявлення вважають дихання життя невидимим.

Темна матерія

Саме час згадати про темну матерію.

Темною вона зветься не через колір, а тому що її не видно.
Вікіпедія (Темна матерія)::
«Темна матерія в астрономії і космології, а також в теоретичній фізиці — гіпотетична форма матерії, яка не випускає електромагнітного випромінювання і безпосередньо не взаємодіє з ним.»

Вікіпедія (Чумацький Шлях): Вважається, що маса темної матерії в нашій галактиці Чумацький Шлях становить приблизно 0,6-3 трильйонів мас нашого Сонця.

Головна властивість темної матерії (чому ми знаємо про її існування) це гравітація. Для того, щоб пояснити рух зірок в нашій галактиці, маса темної матерії має бути десь в 10 разів більша за масу видимих зірок. Дослідження показують, що основна маса темної матерії зосереджена в районі гала. Зображення Чумацького Шляху, наведене праворуч, свідчить, що ми досить добре розуміємось на розташуванні та русі зірок в нашій галактиці.

Вчені досліджують можливість іншх взаємодії темної матерії з видимим світом.

Поки що, ми знаємо тільки, що маса невидимої матерії в десятки разів більше, ніж маса видимого Всесвіту. Але єдиним проявом, який ми достатньо дослідили, є руху зірок в галактиках.

Можливість особливих властивостей у Живиці

На мою думку, сучасна наука залишає можливість особливих властивостей Живиці в наслідок
такого ланцюжка космічних явищ:

Всесвіт виник з невидимою Першопричини близько 13,6 млрд. років тому. Близько 5 млрд. років тому спалахнуло наше Сонце. За космічним часом дуже скоро на нашій планеті Земля зародилося життя. … Незважаючи на те, що людство перебуває в постійних війнах і конфліктах, в цілому, людство є свідомим і розвивається. Що, суперечить закону неубування ентропії (неубування Хаосу). Ймовірність зародження свідомого життя на нашій планеті мізерно мала. Незважаючи на це, людство чекає знайти свідоме життя і на інших планетах. Це вказує що люди вважають невипадковим процес появи життя в космосі в цілому, і на Землі зокрема.
Можна припустити, що з часом буде простежено зв’язок між короною Сонця і свідомим життям на Землі. Також буде досліджена здатність рослин на висотах під дією сонячного випромінювання набувати деяких особливих властивостей, які збільшуть життєздатності у людей та лікують низку недугів.

Особисто я вважаю, що наведене далі уявлення мають право на існування, узгоджується з сучасними науковими поглядами. Воно також дає додаткові можливості для дослідження дії мазі Живиці, покращення технологіх приготування та раціонального використання.

У Хаосі (темної матерії) уявляються паростки всіх форм існування. Початковий Світло вливає Подих життя в ці прояви майбутнього.

Як губка, занурена в воду, вбирає океан, так уявлені прояви майбутнього, вбирають в себе Дихання Життя та виявляють його існування.

Це прийняте Дихання Життя (океан всередині губки) є прана (санскр.), або нефеш (іудаїзм, Біблія).

Дихання Життя йде з витоку Всесвіту та має в собі всі можливості нових форм існування, свідомості та діяльності в житті.

Чисте Дихання Життя (прана, нєфеш) не потрапляє в містах, де його зустрічає безліч протидій.

Деякі рослини мовби накопичують, щоб передати, Дихання Життя – прану (санскр.), Нефеш (бібл.), яке йде від Сонця. Смола таких дерев отримала назву Живиці від слів Живити, Життя.

Тому на верхній межі лісу можна зустріти особливу живицю.

Цінною є тільки живиця, що утворилася в лісі природним шляхом протягом 30-50 років і більше. Якість навіть такої живиці може суттєво відрізнятися.

Не всі поділять ці погляди, але кожен має можливість перевірити, чи допомагає живиця йому, їй.